fbpx

Закажете чистење

Три едноставни чекори за чиста канцеларија

1. Изберете датум и час кога да биде извршена услугата за чистење на канцеларијата или деловниот простор.
2. Пополни ја формата (име на компанијата, контакт телефон и емаил адреса).
3. На емаил ќе добиете известување за направена резервација и подоцна известување за ПОТВРДЕНА резервација.
ноември 2021
пон вто сре чет пет саб нед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Екомагија

Еколошки
Економични
Еко-friendly

Следи не на

Контакти

Адреса:Бул. Партизански Одреди бр. 7 локал 1, Центар, Скопје

© Екомагија 2019. Трговскиот бренд "ekomagija.mk" е во сопственост на друштво за производство, трговија и услуги ЕКОМАГИЈА ДОО Скопје.
Работењето на ЕКОМАГИЈА ДОО е регулирано согласно „Законот за трговските друштва“ и е одобрено од страна на институциите на Република Македонија.